Publications Office of the EU
Vzdrževanje reševalnih in drugih vozil voznega parka Reševalne postaje UKCL - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vzdrževanje reševalnih in drugih vozil voznega parka Reševalne postaje UKCL

  • Uverejnené
    15/05/2026
  • Rok
    15/06/2026
  • Odpiranje ponudb
    15/06/2026
  • Oddano
    14/07/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50110000 Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
JN-73667
Opis

Vzdrževanje reševalnih in drugih vozil voznega parka Reševalne postaje UKCL

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73667
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73667
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/06/2026 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.