Publications Office of the EU
Nemčija-Dortmund: Pohištvo za šole - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Dortmund: Pohištvo za šole

  • Uverejnené
    14/05/2021
  • Rok
    08/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    09/06/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vergabe und Beschaffungszentrum Dortmund
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39160000 Pohištvo za šole
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
L275/21
Opis

Lieferung von Schulmöbeln in 5 Losen gemäß Vergabeunterlagen.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYFDD8P
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/06/2021 23:59
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.