Publications Office of the EU
Nizozemska-Veghel: Oprema za poučevanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Veghel: Oprema za poučevanje

  • Uverejnené
    03/08/2021
  • Oddano
    13/06/2023
  • Danes
    31/08/2026
  • Rok
    31/07/2029
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DASmakkelijk B.V. namens AT Scholen VO
Kraj izvajanja
NUTS code: NL Nederland
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39162100 Oprema za poučevanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,024,338.73 EUR
Referenčna številka ponudbe
T37766
Opis

Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs, en bevat een samenstelling aan leermiddelen die vanuit de diverse VO scholen van AT scholen nodig zijn voor het aankomende schooljaar.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: AT Scholen VO
Nacionalna registracijska številka: 38451975
Poštni naslov: Emmastraat 58
Kraj: HILVERSUM
Koda NUTS: NL
Poštna številka: 1213AL
Krajina: NLD
Kontaktna oseba: DAS makkelijk
Glavni naslov: http://www.atscholen.nl
Po elektronski pošti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/80858f6d79b7acb14c80a897001037d6
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,024,338.73 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: OsingadeJong educatieve diensten
Poštni naslov: Oliemolen 2
Kraj: Makkum
Poštna številka: 8754GH
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.