Publications Office of the EU
RAZPREDELNICA ZA DOBAVO VODENEGA MATERIALA - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

RAZPREDELNICA ZA DOBAVO VODENEGA MATERIALA

  • Uverejnené
    15/07/2025
  • Rok
    02/09/2025
  • Odpiranje ponudb
    02/09/2025
  • Oddano
    13/02/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Department of Contracts
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: MT001 Malta
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44191100 Vezan les
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
175,772.18 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

RAZPREDELNICA ZA DOBAVO VODENEGA MATERIALA

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12342066
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12342066
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/09/2025 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: sole offer awarded
Ponder (odstotek, točno) : 186204.6
Ocenjena vrednost
175,772.18 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: BUGEJA BROS. LTD
Poštni naslov:
Kraj: MARSA
Poštna številka: MRS9065
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.