Publications Office of the EU
Stückguttransporte innerhalb der Bundesrepublik Deutschland für die Bundesanstalt THW, die BPOL und das BBK - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Stückguttransporte innerhalb der Bundesrepublik Deutschland für die Bundesanstalt THW, die BPOL und das BBK

  • Uverejnené
    17/03/2025
  • Rok
    15/04/2025
  • Odpiranje ponudb
    15/04/2025
  • Oddano
    21/07/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
321,165.72 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
B 12.16 - 0679/24/VV : 1
Opis

Stückguttransporte innerhalb der Bundesrepublik Deutschland für die Bundesanstalt Technisches Hilfswerk, die BPOL und das BBK

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.evergabe-online.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
http://www.evergabe-online.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/04/2025 11:31
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.