Publications Office of the EU
Zobozdravstveno tehniško izobraževanje in usposabljanje za izpit iz esejev - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Zobozdravstveno tehniško izobraževanje in usposabljanje za izpit iz esejev

  • Uverejnené
    14/10/2025
  • Rok
    17/11/2025
  • Oddano
    13/05/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: HU110 Budapest
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33130000 Zobozdravniški in subspecialni instrumenti in naprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
941,328.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
EKR000581682026
Opis

Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za IKK Nonprofit Zrt. v zvezi z nakupom posebne opreme, dodatkov in surovin, povezanih s pregledom zobotehničnih izobraževanj in usposabljanj.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001435562025
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001435562025
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Ár
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
941,328.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: HAPPY-DENT Kereskedelmi és Szolgáltató kft.
Poštni naslov:
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1119
Krajina:
Uradno ime: Pi dental Fogászati Gyártó Zrt.
Poštni naslov:
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1141
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.