Publications Office of the EU
Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych

  • Uverejnené
    15/05/2024
  • Rok
    14/06/2024
  • Odpiranje ponudb
    14/06/2024
  • Oddano
    26/08/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
CPD MSWiA
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32420000 Oprema za omrežje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,792,047.50 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
1/CPD/PN/SPRZ_SIECIOWY/2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowych

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/06/2024 10:30
oznaka CPV

32420000 - Oprema za omrežje

32413000 - Integrirano omrežje

32410000 - Lokalno omrežje

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.