Publications Office of the EU
Poljska-Bełżyce: Storitve odstranjevanja ledu - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Bełżyce: Storitve odstranjevanja ledu

  • Uverejnené
    26/09/2017
  • Rok
    27/10/2017
  • Odpiranje ponudb
    27/10/2017
  • Oddano
    22/11/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Kraj izvajanja
NUTS code: PL814 Lubelski
Naslov kupca
NUTS code: PL814 Lubelski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90630000 Storitve odstranjevanja ledu
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,132,630.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
BiZP.2720-30/17 BiZP.2720-30/17
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie administrowanym przez ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach tj. zwalczanie śliskości i odśnieżane dróg, w sezonie zimowym 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. Zakres zamówienia obejmuje: a) odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości nawierzchni dróg według standardów zimowego utrzymania, określonych przez Zamawiającego, na terenie obwodów drogowych: Nr 1 w Bełżycach, Nr 2 w Bychawie i Nr 3 w Garbowie,b) utrzymanie w stałej gotowości nośników i sprzętu przewidzianego do realizacji w/w zadania wraz z ich obsługą w terminie od dnia przekazania sprzętu Zamawiającego Wykonawcy na podstawie protokołu zdawczo - odbiorczego do zakończenia świadczenia usług objętych zamówieniem, po zakończeniu sezonu zimowego tj. do dnia 30.4.2020 roku.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Poštni naslov: ul. Żeromskiego 3
Kraj: Bełżyce
Koda NUTS: PL814
Poštna številka: 24-200
Krajina: POL
Glavni naslov: www.zdplublin.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/10/2017 10:30
Kraj izvajanja
oznaka CPV

90630000 - Storitve odstranjevanja ledu

90620000 - Storitve odstranjevanja snega

45000000 - Gradbena dela

45200000 - Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.