Publications Office of the EU
Poljska-Czempiń: Storitve v zvezi z odpadki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Czempiń: Storitve v zvezi z odpadki

  • Uverejnené
    27/09/2016
  • Rok
    08/11/2016
  • Oddano
    28/12/2016
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Kraj izvajanja
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Naslov kupca
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,293,398.41 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,177,698.70 PLN
Referenčna številka ponudbe
CZO.271.14.2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Poštni naslov: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Kraj: Czempiń
Koda NUTS: PL41
Poštna številka: 64-020
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Glavni naslov: http://www.selekt.czempin.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,293,398.41 PLN
Končna pogodbena vrednost
3,177,698.70 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Szałwiowa 34 A/2
Kraj: Plewiska
Poštna številka: 62-064
Krajina: POL

Uradno ime: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Szałwiowa 34 A/2
Kraj: Plewiska
Poštna številka: 62-064
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.