Publications Office of the EU
Španija-Valencia: Storitve čiščenja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Valencia: Storitve čiščenja

  • Uverejnené
    11/10/2012
  • Rok
    19/11/2012
  • Odpiranje ponudb
    30/11/2012
  • Oddano
    07/01/2013
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Conselleria de Justicia y Bienestar Social
Kraj izvajanja
NUTS code: ES522 Castellón / Castelló
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90910000 Storitve čiščenja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
6,705,382.04 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
CNMY12/08-8/43
Opis

Servicio de limpieza, lavandería y mantenimiento de la Residencia para personas mayores dependientes de Burriana (Castellón)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/11/2012 12:30
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
6,705,382.04 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Acister de Servicios, S.A.
Poštni naslov:
Kraj:
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.