Publications Office of the EU
Nemčija-Prenzlau: Storitve čiščenja in pometanja cest - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Prenzlau: Storitve čiščenja in pometanja cest

  • Uverejnené
    07/05/2021
  • Rok
    15/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    15/06/2021
  • Oddano
    09/09/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Stadt Prenzlau, Bauverwaltung
Kraj izvajanja
NUTS code: DE40I Uckermark
Naslov kupca
NUTS code: DE40I Uckermark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
591,902.02 EUR
Referenčna številka ponudbe
61-21/27 A
Opis

beidseitige maschinelle Reinigung der Fahrbahn inklusive Bustaschen, Verkehrsteiler und Silvesterreinigung

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9Y6ARCME
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/06/2021 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
591,902.02 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Firma LeLa GmbH
Poštni naslov: Robert-Bosch-Str. 22-24
Kraj: Nauen
Poštna številka: 14641
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.