Publications Office of the EU
Feuerwehrfahrzeuge - Gerätewagen Logistik 2 (GW-L2) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Feuerwehrfahrzeuge - Gerätewagen Logistik 2 (GW-L2)

  • Uverejnené
    28/03/2024
  • Rok
    16/04/2024
  • Odpiranje ponudb
    17/04/2024
  • Oddano
    25/06/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Polizeiinspektion Zentrale Dienste Sachsen-Anhalt
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144210 Gasilska vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
15.1.30-FW-302-24
Opis

Feuerwehrfahrzeuge - 11x Gerätewagen Logistik 2 (GW-L2) - (9x fest, 2x optional)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.evergabe-online.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
http://www.evergabe-online.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/04/2024 10:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Logiroll
Poštni naslov:
Kraj: Herbstein
Poštna številka: 36358
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.