Publications Office of the EU
Francija-Lyon: Razno pohištvo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Lyon: Razno pohištvo

  • Oddano
    18/12/2014
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK26 Rhône
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39151000 Razno pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
35,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
14000-06
Opis

Ce marché concerne la fourniture, la livraison et l'installation de mobilier pour les établissements du CCAS de la ville de Lyon. Le présent marché est divisé en 2 lots, mobilier d'intérieur et mobilier de bureau.
Le mobilier d'intérieur sera adapté au public, entre autre de personnes âgées qui ont des besoins spécifiques (mobilité réduite).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV

39151000 - Razno pohištvo

39130000 - Pisarniško pohištvo

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
35,000.00
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: DLM
Poštni naslov: 155 rue Eugène Freyssinet, Actiparc de Grézan
Kraj: Nîmes
Poštna številka: 30000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.