Publications Office of the EU
Nemčija-Berlin: Termoizolacijska dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Berlin: Termoizolacijska dela

  • Uverejnené
    11/12/2013
  • Rok
    17/01/2014
  • Odpiranje ponudb
    17/01/2014
  • Oddano
    14/03/2014
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Berlin - SILB Sondervermögen Immobilien des Landes Berlin, vertreten durch die BIM Berliner Immobilienmanagement GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DE300 Berlin
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45321000 Termoizolacijska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
64,414.70 EUR
Referenčna številka ponudbe
N1227-3033500-001-490-01
Opis

Wärmedämmung an betriebstechnischen Anlagen.
ca. 500 m Trinkwasserleitungen DN 15 – DN 50, ca. 1 000 m HZG – Leitungen DN 15- DN 125, ca. 2 000 m Luftkanal.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/01/2014 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
64,414.70 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: WSI Isolierungen Berlin GmbH
Poštni naslov: Am Schlangengraben 9a
Kraj: Berlin
Poštna številka: 13597
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.