Publications Office of the EU
Slovaška-Banská Štiavnica: Elektrika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Banská Štiavnica: Elektrika

  • Objavljeno
    13/06/2014
  • Uverejnené
    19/06/2014
  • Rok
    01/08/2014
  • Odpiranje ponudb
    01/08/2014
  • Oddano
    17/12/2014
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik
Kraj izvajanja
NUTS code: SK0 Slovensko
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,800,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,943,696.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
PM_03_SVP
Opis

Predmetom zadávania zákazky je nákup, dodávka elektriny pre odberné miesta a zabezpečenie distribúcie elektriny vrátane prenesenia zodpovednosti z odberateľa na dodávateľa v plnom rozsahu za odchýlku v súlade s nariadením vlády č. 317/2007 Z. z., ktorým sa ustanovujú pravidlá pre fungovanie trhu s elektrinou vrátane zabezpečenia prístupu odberateľa do distribučnej sústavy, distribúciu elektriny, systémové služby a ostatné služby spojené s použitím sústavy a s distribúciou a prenosom elektriny (ďalej len distribučné služby) od príslušného prevádzkovateľa distribučnej sústavy, ku ktorej sú všetky odberné miesta verejného obstarávateľa pripojené (ďalej len PDS) v rozsahu a podľa obchodných podmienok pre Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik.
Počet odberných miest sa môže počas času plnenia zákazky meniť podľa prevádzkových potrieb verejného obstarávateľa.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/08/2014 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
8,800,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,943,696.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ZSE Energia, a.s.
Poštni naslov: Čulenova
Kraj: Bratislava
Poštna številka: 816 47
Krajina: SVK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.