Publications Office of the EU
Restructuration du Village de Vacances des ESTABLES - Lots 1 à 17 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Restructuration du Village de Vacances des ESTABLES - Lots 1 à 17

  • Uverejnené
    14/10/2024
  • Rok
    15/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    15/11/2024
  • Oddano
    24/03/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Département de la Haute-Loire
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45454000 Rekonstrukcijska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
13,769,287.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
16
Referenčna številka ponudbe
2024-SBD-0004
Opis

Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires. Les lots 1 Désamiantage Déconstruction Valorisation et 4b Soutènements provisoires ont été passés selon la procédure adaptée article R2123-1 alinéa 2

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1540100
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1540100
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/11/2024 14:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.