Publications Office of the EU
Baumpflege Hochheim-Flörsh - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Baumpflege Hochheim-Flörsh

  • Uverejnené
    08/11/2024
  • Rok
    09/12/2024
  • Odpiranje ponudb
    09/12/2024
  • Oddano
    17/01/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kreisausschuss Main-Taunus-Kreis, Hochbau- und Liegenschaftsamt
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77211500 Storitve vzdrževanja dreves
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
45,714.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
66.2.1.3
Opis

Baumpflegearbeiten an 7 Schulen im Bezirk Hochheim-Flörsheim von insgesamt 57 Liegenschaften.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y375Y32
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y375Y32
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/12/2024 10:30
Metoda oddaje
niedrigster Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
45,714.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Gebrüder Krämer Garten- und Landschaftsbau eGbR
Poštni naslov:
Kraj: Frankfurt am Main
Poštna številka: 65931
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.