Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Uverejnené
    19/02/2024
  • Rok
    18/03/2024
  • Odpiranje ponudb
    27/03/2024
  • Oddano
    06/06/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79417000 Storitve svetovanja na področju varnosti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
330,578.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2474/2024
Opis

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
required
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/03/2024 14:18
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Ponder (odstotek, točno) : 35
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Horas de formación adicional.
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Ponder (odstotek, točno) : 10
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Precio oferta.
Ponder (odstotek, točno) : 5
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Memoria Descriptiva.
Ponder (odstotek, točno) : 45
Ocenjena vrednost
330,578.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Servicios Microinformática SA
Poštni naslov:
Kraj: LLEIDA
Poštna številka: 25003
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.