Publications Office of the EU
Nemčija-Büsum: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Büsum: Gradbena dela

  • Uverejnené
    29/10/2019
  • Rok
    28/11/2019
  • Oddano
    16/12/2019
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kur- und Tourismus Service Büsum
Kraj izvajanja
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Naslov kupca
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,372,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,866,488.54 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Rohbauarbeiten einschließlich der Baustellen- und Sicherheitseinrichtung.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.e-vergabe-sh.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,372,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1,866,488.54 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Kähler Bau GmbH & Co. KG
Poštni naslov: Rechenmeisterweg 14
Kraj: Büsum
Poštna številka: 25761
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.