Publications Office of the EU
Češka-Praga: Načrtovanje in izvedba raziskav in razvoja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Praga: Načrtovanje in izvedba raziskav in razvoja

  • Uverejnené
    12/04/2022
  • Rok
    10/05/2022
  • Oddano
    30/11/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ČR - Technologická agentura České republiky
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ0 Česko
Naslov kupca
NUTS code: CZ0 Česko
Gospodarska panoga (glavna CPV)
73300000 Načrtovanje in izvedba raziskav in razvoja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,862,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,861,736.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,862,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
2,861,736.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: EEIP, a.s.
Poštni naslov: Šeříková 618/4
Kraj: Praha
Poštna številka: 15000
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.