Publications Office of the EU
Francija-Somain: Inštalacija naprav za cestno razsvetljavo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Somain: Inštalacija naprav za cestno razsvetljavo

  • Uverejnené
    24/09/2013
  • Rok
    04/11/2013
  • Oddano
    27/12/2013
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Somain
Kraj izvajanja
NUTS code: FRE11 Nord
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45316110 Inštalacija naprav za cestno razsvetljavo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
520,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
130,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
13M0014
Opis

Entretien, rénovation et création d'installations d'éclairage public, de signalisation et illuminations festives. Marché unique à bons de commande avec maximum et un opérateur économique.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Mairie de Somain
Poštni naslov: place Jean Jaurès, BP 39
Kraj: Somain
Poštna številka: 59490
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
520,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
130,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SAS SME
Poštni naslov: 580 rue des Galibots
Kraj: Somain
Poštna številka: 59490
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.