Publications Office of the EU
Francija-La Plaine-Saint-Denis: Vrečke za kri - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Plaine-Saint-Denis: Vrečke za kri

  • Oddano
    09/02/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Établissement Français du Sang
Kraj izvajanja
NUTS code: FR France
Naslov kupca
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141613 Vrečke za kri
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
28,936,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
28,936,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2019EFS_2453
Opis

La présente consultation a pour objet la passation d'un marché public pour la fourniture d'équipements, de dispositifs médicaux pour la préparation automatisée de MCP, la réalisation de prestations de maintenance et de prestations associées pour l'Efs et le CTSA.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
28,936,000.00
Končna pogodbena vrednost
28,936,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Terumo BCT Europe NV
Poštni naslov: Ikaroslaan 41
Kraj: Zaventem
Poštna številka: 1930
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.