Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Storitve, povezane s programsko opremo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Storitve, povezane s programsko opremo

  • Oddano
    30/05/2014
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Skatteetaten
Kraj izvajanja
NUTS code: NO081 Oslo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
2014/353238
Opis

The Tax Department would like to enter into a direct one year contract with Oracle for access to the ACS programme. The programme ensures the Tax Department access to internal Oracle competence for the administration of various Oracle applications. The Tax Department does not see that equivalent services are available outside Oracle.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,000,000.00
Končna pogodbena vrednost
4,000,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Oracle Norge
Poštni naslov: Vollsveien 2
Kraj: Lysaker
Poštna številka: 1326
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.