Publications Office of the EU
Italija-Brescia: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Brescia: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Oddano
    21/07/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
GESTIONE SERVIZI INTEGRATI S.R.L.
Kraj izvajanja
NUTS code: ITC47 Brescia
Naslov kupca
NUTS code: ITC47 Brescia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
790,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

L’oggetto del presente appalto riguarda i servizi di architettura e ingegneria riguardanti la progettazione definitiva ed esecutiva architettonica e strutturale di edifici di proprietà di ALER BCM.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
790,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: CREMONESI WORKSHOP S.R.L.
Poštni naslov: VIA CEFALONIA 70
Kraj: BRESCIA
Poštna številka: 25124
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.