Publications Office of the EU
Poljska-Zakliczyn: Gasilska vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Zakliczyn: Gasilska vozila

  • Uverejnené
    28/04/2023
  • Rok
    05/06/2023
  • Odpiranje ponudb
    05/06/2023
  • Oddano
    29/08/2023
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ochotnicza Straż Pożarna w Zakliczynie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL217 Tarnowski
Naslov kupca
NUTS code: PL217 Tarnowski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144210 Gasilska vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,139,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
OSP.271.ZP.1.2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z układem 4x4 uterenowionego dla OSP Zakliczyn. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, kompletny, nieużywany, wolny od wad fizycznych, powinien posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa zezwolenia na użytkowanie.
Wykonawca musi posiadać odpowiednie homologacje oraz wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu.
Wykonawca jest zobowiązany przeprowadzić szkolenie personelu w zakresie obsługi, konserwacji i bezpieczeństwa, uruchomienie wraz z przygotowaniem pojazdu do pracy.
Zadanie współfinansowane jest ze środków z dotacji z NFOŚIGW/WFOŚIGW oraz KSRG.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ (zał. nr 2 do SWZ) stanowiący załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.
Wycenę należy sporządzić na podstawie powyższych dokumentów.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ochotnicza Straż Pożarna w Zakliczynie
Nacionalna registracijska številka: 8691637944
Poštni naslov: Browarki 7
Kraj: Zakliczyn
Koda NUTS: PL217
Poštna številka: 32-840
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Wiktoria Garbacz
Glavni naslov: www.zakliczyn.pl
Po elektronski pošti:
https://zakliczyn.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/06/2023 10:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,139,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: WAWRZASZEK ISS Sp. z o.o. sp. k.
Poštni naslov: ul. Leszczyńska 22
Kraj: Bielsko-Biała
Poštna številka: 43-300
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.