Publications Office of the EU
Belgija-Eeklo: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Eeklo: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    16/10/2020
  • Rok
    12/11/2020
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vzw Jeugdhulp Don Bosco Vlaanderen
Kraj izvajanja
NUTS code: BE233 Arr. Eeklo
Naslov kupca
NUTS code: BE233 Arr. Eeklo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
JDBVL-Project beveiligend verblijf-F02_0
Opis

Aanstellen van een ontwerper voor het begeleiden en het ontwerpen van een nieuw beveiligend verblijf op het domein van PC Sint-Jan in Eeklo.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=JDBVL-Project+beveiligend+verblijf-F02
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kupci
Vzw Dienstverleningscentrum de Triangel
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.