Publications Office of the EU
Španija-Madrid: Dela na medkrajevni železnici - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Madrid: Dela na medkrajevni železnici

  • Objavljeno
    02/04/2021
  • Predvidena objava
    30/06/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias (ADIF)
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45234110 Dela na medkrajevni železnici
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
24,634,395.12 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Ejecución de obras del proyecto constructivo para la supresión bloque telefónico Zafra-los Rosales.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://elicitadores.adif.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
24,634,395.12 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.