Publications Office of the EU
Nemčija-Köln: T-majice in srajce - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Köln: T-majice in srajce

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    01/06/2022
  • Odpiranje ponudb
    01/06/2022
  • Oddano
    28/11/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
18330000 T-majice in srajce
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
309,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
294,054.40 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Opis

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/06/2022 14:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.