Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Torfaen: Inštalacijska dela pri gradnjah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Združeno kraljestvo-Torfaen: Inštalacijska dela pri gradnjah

  • Uverejnené
    30/08/2019
  • Rok
    14/10/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Torfaen County Borough Council
Kraj izvajanja
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Naslov kupca
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
T.4211
Opis

Provision of disability facility adaptations by means of a dynamic purchasing system for a period of least 4 years.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.