Publications Office of the EU
DOBAVA ZDRAVILNIH IZDELKOV ZA POSAMEZNO UPORABO SP ZOZ V ZVEZI - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

DOBAVA ZDRAVILNIH IZDELKOV ZA POSAMEZNO UPORABO SP ZOZ V ZVEZI

  • Uverejnené
    21/08/2025
  • Rok
    10/09/2025
  • Odpiranje ponudb
    10/09/2025
  • Oddano
    29/01/2026
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL814 Lubelski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
61,776,805.00 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
45
Referenčna številka ponudbe
SPZOZ–DZ/19/2025
Opis

Predmet pogodbe je dobava medicinskih pripomočkov za enkratno uporabo bolnišnici v Łęczni. Predmet naročila je podrobno opisan in podrobno opisan v Prilogi 2 k OPT. Predmet naročila je razdeljen na 45 sklopov: niz 1 medicinski pripomočki - sterilizacija CPV koda: 33191000-5 Komplet medicinskih pripomočkov za sterilizacijo, dezinfekcijo in higieno št. 2 - sterilizacija CPV koda: 33191000-5 Komplet opreme za sterilizacijo, razkuževanje in higieno št. 3 medicinskih pripomočkov, tj. koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 4Medicinski pripomočki Koda CPV ZDA: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 5 Anesteziologija ZDA Koda CPV: 33171000-9: Komplet instrumentov za anestezijo in oživljanje št. 6 medicinskih pripomočkov, tj. predpasnikov CPV koda: 33199000-1: Medicinska oblačila. set št. 7 medicinski pripomočki j.użkoszule, kape CPV koda: 33199000-1: Medicinska oblačila. set št. 8 medicinski pripomočki za traheostomijo, drenažni kompleti CPV koda: 33141642-2 · Komplet drenažnih dodatkov št. 9 medicinskih pripomočkov u.s.-igel CPV koda: 33141320-9: Komplet medicinskih igel št. 10 medicinskih pripomočkov, tj. brizg, kanila CPV koda: 33141310-6: Komplet brizg št. 11 za medicinske pripomočke, tj. koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 12 medicinskih pripomočkov u.s.-instrumenti d/transmisije, razširitvene kode CPV: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 13Medicinski pripomočki ZDA-Anestetika Koda CPV: 33171000-9: Komplet instrumentov za anestezijo in oživljanje št. 14 medicinskih pripomočkov Ameriška anesteziologija Koda CPV: 33171000-9: Komplet instrumentov za anestezijo in oživljanje št. 15 medicinskih pripomočkov Ameriška anesteziologija Koda CPV: 33171000-9: Komplet instrumentov za anestezijo in oživljanje št. 16 medicinskih pripomočkov ZDA- nitrilne nesterilne rokavice, kirurške rokavice in ortopedska sterilna koda CPV: 33141420-0: Kirurške rokavice Set št. 17 Medicinski pripomočki Telesni listi, Posteljnina CPV Koda: 39512000-4 Komplet posteljnega perila št. 18 medicinskih pripomočkov - vakuumska terapija CPV koda: 33190000-8 - Razni medicinski pripomočki in izdelki komplet št. 19 medicinski pripomočki UL-kirurške serviete sterilna koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 20 medicinskih pripomočkov ZDA- Operativni kompleti sterilne kode CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 21 medicinski pripomočki u.s.- soda limeta CPV koda: 33141000-0 Komplet medicinskih in hematoloških izdelkov za enkratno uporabo št. 22medicinski pripomočki u.s.- drenaže sesalcev Koda CPV: 33141642-2: Komplet drenažnih pripomočkov št. 23 medicinskih pripomočkov - odtoki, drenažni kompleti CPV koda: 33141642-2: Drenažni dodatki št. 24 medicinskih pripomočkov U.S.- umetna povrhnjica CPV koda: 33141100-1 Obloge, objemke, šivi, podveze komplet št. 25 medicinskih pripomočkov - senzorji tlaka CPV koda: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 26 Medicinski pripomočki - enteralne dozirne cevi CPV koda: 33141000-3 Medicinski pripomočki Set št. 27 Medicinski pripomočki za analizator kritičnih parametrov CPV koda: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 28 Medicinski pripomočki ZDA- Anesteziologija Koda CPV: 33171000-9: Komplet instrumentov za anestezijo in oživljanje št. 29 medicinskih pripomočkov – grelne odeje Koda CPV: 33196000-0 - Komplet medicinskih pripomočkov št. 30 Medicinski pripomočki US-spirometry CPV koda: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 31 Medicinski pripomočki ZDA - Kontrastne kartuše za pero CPV Koda: 33141620-2 Kompleti medicinske opreme št. 32 medicinskih pripomočkov Sterilni gel za enkratno uporabo z lidokainom Koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 33 medicinski pripomočki - komplet za vsaditev dializnega katetra CPV koda: 33141620-2 Kompleti medicinskih pripomočkov št. 34 Medicinski pripomočki u.s. kateter in tekočine za pH-metrijo Koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 35 medicinskih pripomočkov, tj. kateter biopsije endometrija CPV koda: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 36 Medicinski pripomočki j.uż- Hemostatični strižnik Koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 37 medicinskih pripomočkov, tj. klešče za biopsijo Koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 38 Medicinski pripomočki UL - Igla za biopsijo CPV Koda: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 39 Medicinski pripomočki UL- Samorazširljiva Stent CPV koda: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 40 Medicinski pripomočki UL-PE Biopsijske klešče CPV Koda: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 41 Koda CPV j.u.stent: 33141000-3 Komplet medicinskih pripomočkov št. 42 Medicinski pripomočki UL-litotriptor CPV Koda: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 43 za medicinske pripomočke – žolčna proteza Koda CPV: 33141000-3 Komplet medicinske opreme št. 44 za medicinske pripomočke j.u. plenice Koda CPV: 3141620-2 Kompleti medicinskih pripomočkov št. 45 Medicinski pripomočki, tj. vsebniki Koda CPV: 33141123-8 Posode za skalpele 7. Razlogi za izključitev 7.1. Izvajalci so izključeni iz postopka za oddajo javnega naročila, če je katera koli od okoliščin iz člena 1 zakona: 1) fizična oseba, ki je bila pravnomočno obsojena za kaznivo dejanje: sodelovanje v organizirani kriminalni združbi ali združenju z namenom storitve kaznivega dejanja ali davčnega kaznivega dejanja iz člena 258 kazenskega zakonika, (b) trgovina z ljudmi iz člena 189a kazenskega zakonika, (c) iz členov 228 do 230a, člena 250a kazenskega zakonika ali členov 46 do . 48 Zakona z dne 25. junija 2010 o športu ali v členu 1-4 Zakona o povračilu stroškov zdravil, živil za posebne prehranske namene in medicinskih pripomočkov, d) financiranju terorističnega kaznivega dejanja iz 165.a člena Kazenskega zakonika ali kaznivega dejanja onemogočanja ali oviranja ugotavljanja kaznivega izvora denarja ali prikrivanja njegovega izvora iz 299. člena Kazenskega zakonika, e) terorističnem kaznivem dejanju iz 20. točke 115. člena Kazenskega zakonika ali kaznivem dejanju z namenom storitve tega kaznivega dejanja

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ezamowienia.gov.pl
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/09/2025 11:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.