Publications Office of the EU
RSU pretoki 2025-Belvedere - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

RSU pretoki 2025-Belvedere

  • Oddano
    19/05/2026
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ASCIT S.p.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITI12 Lucca
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
450,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
ID 6247
Opis

RSU pretoki 2025-Belvedere

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: prezzo imposto
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
450,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BELVEDERE SPA
Poštni naslov:
Kraj: PECCIOLI
Poštna številka: 56037
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.