Publications Office of the EU
Poljska-Bydgoszcz: Glasbila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Bydgoszcz: Glasbila

  • Uverejnené
    19/11/2021
  • Rok
    21/12/2021
  • Odpiranje ponudb
    21/12/2021
  • Oddano
    27/01/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Kraj izvajanja
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Naslov kupca
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
37310000 Glasbila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
19,512.19 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
24,500.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
ZP-PN-8/2021
Opis

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/12/2021 10:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
19,512.19 PLN
Končna pogodbena vrednost
24,500.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: MyHarp Marta Mogielnicka
Poštni naslov: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Kraj: Zielona Góra
Poštna številka: 65-012
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.