Publications Office of the EU
Poljska-Gdansk: Storitve gradbenega projektiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Gdansk: Storitve gradbenega projektiranja

  • Uverejnené
    07/05/2015
  • Rok
    23/06/2015
  • Oddano
    03/08/2015
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku
Kraj izvajanja
NUTS code: PL63 Pomorskie
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
70,000.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
MW.I1-3201/11/2015
Opis

1. Usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
opracowane dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
3. Szczegółowy zakres usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia, opracowanej dla przedmiotowego zamówienia.
4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego.
5. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą Stron wyrażoną na piśmie pod rygo-rem nieważności w następujących okolicznościach:
a) jeżeli z okoliczności dotyczących procesu przygotowania dokumentacji wynika, że nie jest możliwe uzyskanie w odpowiednim terminie wszystkich niezbędnych uzgodnień, oświadczeń i opinii, a nieuzyskanie to jest niezawinione przez Wykonawcę dokumentacji, w szczególności nie zostanie stwierdzona przez Zamawiającego zwłoka w wykonaniu zamówienia na każdym jego etapie;
b) zmiana postanowień umowy może nastąpić w celu zapobieżenia powstaniu nieodwracalnych w skutkach strat dla Zamawiającego;
c) zmiany obowiązującej stawki VAT;
d) z powodu działania siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, niemożliwego do przewidzenia.
6. Zmiana postanowień zawartej umowy wynikająca z zaistnienia okoliczności z pkt 5a, 5b i 5d, możliwa jest tylko taka, która jest korzystna dla zamawiającego lub której nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy pomimo zachowania należytej staranności. W przypadku zaistnienia warunków zmiany określonych w pkt 5c. zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia wynagrodzenia o kwotę równą różnicy w kwocie podatku.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w zakresie wszelkich zmian umowy o ile konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
70,000.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Biuro Projektowo-Consultingowego HydroEco s.c. Andrzej Pieniążek, Edyta Felińczak i Marcin Felińczak
Poštni naslov: ul. Zabłockiego 2A/32
Kraj: Gdańsk
Poštna številka: 80-287
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.