Publications Office of the EU
Danska-Vejle: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Vejle: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora

  • Objavljeno
    11/10/2016
  • Predvidena objava
    01/02/2017
  • Uverejnené
    07/09/2017
  • Rok
    05/10/2017
  • Oddano
    14/06/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Region Syddanmark
Kraj izvajanja
NUTS code: DK03 Syddanmark
Naslov kupca
NUTS code: DK03 Syddanmark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
13,353,000.00 DKK
Referenčna številka ponudbe
15/47835
Opis

Udbuddet vedrører Ordregivers indkøb af system til disponering af ambulancer, det vil sige:
- Disponeringsløsning til kontrolrum med integrationer til tredjeparter, herunder politiets vagtcentral,
- Klient til beredskaberne. Klienten skal kunne modtage opgave, foretage ruteberegning og afgive statusmeldinger og positioner,
- Leverandøren skal også levere drifts- og vedligeholdelsesydelser.
Disponeringssystemet skal leveres til Region Syddanmarks vagtcentral og skal desuden installeres i CarPC’en på de ambulancer, som Region Syddanmarks vagtcentral har disponerings-ansvaret/retten for.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Region Syddanmark
Nacionalna registracijska številka: 29190909
Poštni naslov: Damhaven 12
Kraj: Vejle
Koda NUTS: DK03
Poštna številka: 7100
Krajina: DNK
Kontaktna oseba: Palle Andersen
Glavni naslov: www.rsyd.dk
Po elektronski pošti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=193316&B=REGIONSYDDK
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
13,353,000.00 DKK
Oddaja naročil
Uradno ime: SimaTech
Poštni naslov: Kirkebjerg Alle 84
Kraj: Brøndby
Poštna številka: 2605
Krajina: DNK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.