Publications Office of the EU
Vzdrževanje mehanskega prezračevanja z delitvijo na naloge. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Vzdrževanje mehanskega prezračevanja z delitvijo na naloge.

  • Uverejnené
    04/05/2026
  • Rok
    19/05/2026
  • Odpiranje ponudb
    19/05/2026
  • Oddano
    05/08/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71315410 Pregled prezračevalnega sistema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
398,333.00 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
00226/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2026
Opis

Predmet pogodbe je: vzdrževanje mehanskega prezračevanja z delitvijo na naloge.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.mpwik.com.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://www.mpwik.com.pl
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/05/2026 10:15
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.