Publications Office of the EU
Slovaška-Žilina: Simulatorji za treniranje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Žilina: Simulatorji za treniranje

  • Uverejnené
    27/07/2021
  • Rok
    26/08/2021
  • Preklicano
    03/09/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Žilinský samosprávny kraj
Kraj izvajanja
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Naslov kupca
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34152000 Simulatorji za treniranje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
144,910.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
17_21_4
Opis

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/08/2021 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
144,910.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.