Publications Office of the EU
E-Vigo: Motorna kolesa - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

E-Vigo: Motorna kolesa

  • Oddano
    30/12/2010
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: ES114 Pontevedra
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34410000 Motorna kolesa
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
51,101.69
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
342,547.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
34434-212
Opis

Suministro de motocicletas para la policía local.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
51,101.69
Končna pogodbena vrednost
342,547.00 EUR
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.