Publications Office of the EU
Češka-Praga: Storitve finančnega zakupa - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Češka-Praga: Storitve finančnega zakupa

  • Oddano
    14/05/2020
  • Rok
    21/05/2020
  • Odpiranje ponudb
    21/05/2020
  • Uverejnené
    25/05/2020
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Diplomatický servis
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Naslov kupca
NUTS code: CZ01 Praha
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66114000 Storitve finančnega zakupa
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,677,302.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Pronájem osobních automobilů formou operativního leasingu

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Diplomatický servis
Nacionalna registracijska številka: 00000175
Poštni naslov: Václavské náměstí 816/49
Kraj: Praha 1
Koda NUTS: CZ01
Poštna številka: 111 21
Krajina: CZE
Kontaktna oseba: Mgr. Robert Soják
Glavni naslov: www.ds.cz
Po elektronski pošti:
https://portalnen.nipez.cz/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/05/2020 13:30
oznaka CPV

66114000 - Storitve finančnega zakupa

34000000 - Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet

34110000 - Osebni avtomobili

34100000 - Motorna vozila

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,677,302.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Autokomplex Menčík, a.s.
Poštni naslov: Mladská 713
Kraj: Benátky nad Jizerou
Poštna številka: 294 71
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.