Publications Office of the EU
Poljska-Łódź: Farmacevtski proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Łódź: Farmacevtski proizvodi

  • Uverejnené
    06/04/2022
  • Rok
    10/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    10/05/2022
  • Oddano
    31/05/2022
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 Im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Kraj izvajanja
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Naslov kupca
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,570,135.80 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
21/PN/ZP/D/2022
Opis

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa produktów farmaceutycznych – programy lekowe dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, zwanych dalej towarem, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 Im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Poštni naslov: ul. Kopcińskiego 22
Kraj: Łódź
Koda NUTS: PL711
Poštna številka: 90-153
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Dział Zamówień Publicznych SP ZOZ USK nr 1 UM w Łodzi, 90-153 Łódź, ul.Kopcińskiego 22
Glavni naslov: http://www.barlicki.pl
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/05/2022 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.