Publications Office of the EU
S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B

  • Uverejnené
    01/03/2024
  • Rok
    03/04/2024
  • Odpiranje ponudb
    03/04/2024
  • Oddano
    11/07/2024
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Pirmasens - Zentrale Vergabestelle
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEB37 Pirmasens, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45262100 Dela pri gradbenih odrih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
202404031000
Opis

Gerüstarbeiten - Bauteil B

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/04/2024 10:15
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Gerüstbau Braunbach & Bernhardt GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Ramstein Miesenbach
Poštna številka: 66877
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.