Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Barcelona: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    05/07/2019
  • Rok
    02/08/2019
  • Odpiranje ponudb
    02/08/2019
  • Oddano
    27/01/2020
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Cementiris de Barcelona, S. A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,080,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
277,200.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2019CB138CA
Opis

Servicios de asistencia técnica a Cementiris de Barcelona, S. A., en tareas de gestión y coordinación (en fases de proyecto, de licitación y de obra, así como en los estudios, planes, catálogos) de las actuaciones que se llevarán a cabo en construcciones y espacios de nueve cementerios de Barcelona.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Cementiris de Barcelona, S. A.
Nacionalna registracijska številka: A64302367
Poštni naslov: Mare de Déu de Port, 56, edificio A
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES511
Poštna številka: 08038
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Área Régimen Jurídico y Contratación
Glavni naslov: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?reqCode=viewDetail&keyword=cement&idCap=16292310&ambit
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/08/2019 13:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,080,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
277,200.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ingenieros Emetres, S. L. P.
Poštni naslov:
Kraj: Barcelona
Poštna številka: 08037
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.