Publications Office of the EU
Projekt prenove ul. Božja leva gora v Jastrzębie-Zdróju - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Projekt prenove ul. Božja leva gora v Jastrzębie-Zdróju

  • Uverejnené
    12/06/2026
  • Rok
    14/07/2026
  • Odpiranje ponudb
    14/07/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL227 Rybnicki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79930000 Storitve oblikovanja specialnih izdelkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
105,691.06 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
BZP.271.1.69.2026
Opis

1. Predmet naročila je izvedba celotne projektne dokumentacije za rekonstrukcijo ulice Boża Góra Lewa v kraju Jastrzębie-Zdrój. 2. Področje uporabe pogodbe vključuje: 1) Oblikovanje: a) razširitev občinske ceste v razred "D", ul. Božja leva gora s skupno dolžino cca. 370 m (od križišča z ul. Wodzisławska do upravne meje mesta) enopasovna, dvopasovna - s širino pasu 2,5 m, bituminozno površino, z podlagami / okrepljeno b) rekonstrukcijo pokrajinske ceste DW937 ul. Wodzisławska na odseku približno 170 m (skupaj) - v obeh smereh od križišča z ul. Boża Góra Lewa, c) gradnja pločnikov na obeh straneh ceste ul. Wodzisławska na obnovljenem odseku, kot je navedeno v točki (b), (d) sanacija obstoječih izhodov in stez, (e) izgradnja enega avtobusnega zaliva in dveh ploščadi za avtobusna zatočišča na cestnem pasu ul. Wodzisławska, f) sanacija pobočij, g) izgradnja in sanacija omrežja razsvetljave, h) izgradnja in sanacija naprav za odvodnjavanje cest in kanalizacijskega omrežja za deževnico, i) sanacija in zaščita spornih podzemnih, nadzemnih in nadzemnih omrežij opreme, j) razdelitev nepremičnin zaradi potrebe po poseganju v parcele, ki mejijo na cestni pas, k) stalna organizacija prometa na celotnem območju vpliva naložbe, 2) upoštevanje: – prilagoditev projektnih rešitev križišču ul. Wodzisławska z novo zasnovano občinsko cesto (v smislu naložbene naloge, gradnje in obnove cest na lokaciji Jas-Mos KWK) – načrtovani izhodi dosežejo čas odobritve koncepta zasnove; 3) Izvedba (priprava, izdelava) vse dokumentacije ter pridobitev vseh odločitev, določb, projektov, mnenj, soglasij in dogovorov - potrebnih za pravilno izvedbo naročila in pravilno izvedbo zadevne naložbe, zlasti: – izvleček in oris iz MPZP, – izvlečke iz zemljiške knjige, – načrt za projektiranje, izdelan na sedanjem osnovnem zemljevidu, – tehnične pogoje za obnovo ali zavarovanje navzkrižnih mrež kopenske oborožitve, – mnenje OUG o projektnih pogojih na območju, na katero vplivajo rudarske dejavnosti, – geološko in inženirsko dokumentacijo, – okvir vodnega prava, – odločbo – vodnopravno dovoljenje, – informativni list projekta/poročilo o vplivu projekta na okolje, ki je potrebno za pridobitev odločbe o okoljskih pogojih za izvedbo projekta – po potrebi – odločbo o okoljskih pogojih za izvedbo projekta – po potrebi – dendrološki popis obstoječih dreves in grmovnic, pripravljen na podlagi veljavnih pravnih predpisov, – projekt sečnje dreves in grmovnic, ki so v navzkrižju z naložbo, in nadomestni načrt zasaditve, – dovoljenja za odstopanja od tehničnih in gradbenih predpisov; 4) Usklajevanje projektne dokumentacije s strani izvajalca v skladu s pristojnostmi pogodbenih subjektov; izvedba celotnega gradbenega projekta in tehničnih projektov za vse potrebne panoge; 6) izvajanje projektov delitve nepremičnin; 7) priprava, v skladu z veljavnimi predpisi, vloge za izdajo odločbe o dovoljenju za izvedbo investicije v ceste (ZRID) in pridobitev te odločbe; izvedba popisa obstoječih objektov in posegov v prostor skupaj s podrobnimi meritvami območja na visoki ravni v obsegu, ki je potreben za pravilno izvedbo projektne dokumentacije; 9) Izvajanje avtorjevega nadzora nad izvedbo celotnega projekta, vključno s panožnim nadzorom in s tem povezano dokumentacijo, ki je potrebna za pravilno izvedbo gradbenega namena, izvedenega na podlagi projektne dokumentacije

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/07/2026 10:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Cena brutto
Ocenjena vrednost
105,691.06 PLN
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.