Publications Office of the EU
F-Pau: Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

F-Pau: Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje

  • Oddano
    13/06/2012
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
228,260.87
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
40/12 et 41/12
Opis

Les travaux sont répartis en 2 lots: lot n° 1: travaux de terrassement, assainissement et chaussées - lot n° 2: construction d'un ouvrage hydraulique et d'un boviduc.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
228,260.87
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Laborde SAS
Poštni naslov:
Kraj: Prechacq Josbaig
Poštna številka: 64190
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.