Publications Office of the EU
Španija-Valladolid: Storitve nezgodnega zavarovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Valladolid: Storitve nezgodnega zavarovanja

  • Objavljeno
    03/03/2020
  • Uverejnené
    04/05/2020
  • Rok
    18/05/2020
  • Odpiranje ponudb
    22/05/2020
  • Oddano
    30/06/2020
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Kraj izvajanja
NUTS code: ES41 Castilla y León
Naslov kupca
NUTS code: ES418 Valladolid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66512100 Storitve nezgodnega zavarovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,999,600.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,516,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
A2020/001569
Opis

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/05/2020 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,999,600.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
3,516,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Poštni naslov: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Kraj: Bilbao
Poštna številka: 48008
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.