Publications Office of the EU
Suministro de líquido espumógeno con destino a los buques de la Armada - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de líquido espumógeno con destino a los buques de la Armada

  • Uverejnené
    11/07/2025
  • Rok
    11/08/2025
  • Odpiranje ponudb
    12/08/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dirección de Gestión Económica de la Jefatura de Apoyo Logístico de la Armada
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
24951220 Sredstva za gasilne aparate
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
310,261.60 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2025/AR40U/00002087E
Opis

Suministro de líquido espumógeno con destino a los buques de la Armada

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=fX8mNng5RLr%2B3JAijKO%2Bkg%3D%3D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=fX8mNng5RLr%2B3JAijKO%2Bkg%3D%3D
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/08/2025 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Precio.
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
310,261.60 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.