Publications Office of the EU
CZ-Praga: Razne storitve popravila in vzdrževanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

CZ-Praga: Razne storitve popravila in vzdrževanja

  • Oddano
    28/12/2010
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50800000 Razne storitve popravila in vzdrževanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,100,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,787,258.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
09046
Opis

Předmětem VZ je provádění prav.údržby a oprav tech. vybavení budovy, zejména prov. souborů otopné soustavy, přípravy TUV a servis sanit. techniky a odpadů, VZT a větrání, klimatizace, chlazení a vlhčení, vyhřívání okapů a žlabů, MaR, ISŘ technologií budovy, el. silno-a slaboproud, výtahů a zdvihových plošin,záložních zdrojů, potrubní pošty, pož. bezp. zařízení, prostř. PO a dal. činností spec. v ZD.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,100,000.00
Končna pogodbena vrednost
2,787,258.00 CZK
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.