Publications Office of the EU
Lieferung von 7 Aufsatzstreuautomaten in Feuchtsalzausrüstung mit Bandförderung - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von 7 Aufsatzstreuautomaten in Feuchtsalzausrüstung mit Bandförderung

  • Uverejnené
    07/05/2025
  • Rok
    05/06/2025
  • Odpiranje ponudb
    05/06/2025
  • Oddano
    01/07/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Zentrale Vergabestelle - Kooperation Landkreis Lüneburg - Harburg
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE933 Harburg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34143000 Vozila za zimsko službo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
180,020.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2025.0087
Opis

Lieferung von 7 Aufsatzstreuautomaten in Feuchtsalzausrüstung FS 30/FS 50 mit Bandförderung

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXTMYYRYT4W5T2KR
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXTMYYRYT4W5T2KR
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/06/2025 10:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
180,020.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AHLBORN GmbH Nutzfahrzeuge
Poštni naslov:
Kraj: Hildesheim
Poštna številka: 31137
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.