Publications Office of the EU
Francija-Versailles: Gradbena dela na stavbah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Versailles: Gradbena dela na stavbah

  • Uverejnené
    22/02/2023
  • Rok
    30/03/2023
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
rectorat de Versailles
Kraj izvajanja
NUTS code: FR103 Yvelines
Naslov kupca
NUTS code: FR103 Yvelines
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45210000 Gradbena dela na stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
86,500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Campus_Lesseps_MGP_candidature
Opis

marché global de performance portant sur la conception et la réalisation d'un ensemble immobilier ainsi que sur l'exploitation et la maintenance d'installations techniques. Cette opération permettra le regroupement sur le site actuel du Rectorat de Versailles, de plusieurs services de l?académie, du CROUS de l?académie de Versailles, et de la Cour administrative d?appel de Versailles (Caav). Le site, propriété de l'etat, occupe une parcelle de 14 337 mètres carrés. Il est actuellement occupé par 7 bâtiments et 3 parkings à ciel ouvert. Les travaux projetés s'effectueront en site occupé et comprendront la construction de bâtiments neufs et la rénovation de bâtiments ayant une valeur patrimoniale remarquable. La surface utile totale du projet est de l'ordre de 20 000 mètres carrés. Les bâtiments à rénover représentent une surface totale réutilisable d?environ 8 250 mètres carrés SDP

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2138622&orgAcronyme=f0g
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
86,500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.