Publications Office of the EU
Bolgarija-Vetrino: Nadziranje projekta in dokumentacije - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Vetrino: Nadziranje projekta in dokumentacije

  • Oddano
    08/11/2019
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Община Ветрино
Kraj izvajanja
NUTS code: BG331 Варна
Naslov kupca
NUTS code: BG331 Варна
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
879.41
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
875.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Предметът на поръчката включва осъществяване на авторски надзор по време на изпълнение на СМР в съответствие с инвестиционните проекти на обект „Изграждане на открита спортна площадка в спортен терен в община Ветрино“. Основната задача на изпълнителите, които ще осъществяват авторския надзор е, да защитават интересите на възложителя през целия строителен процес, както и да изпълняват всички ангажименти, предвидени в ЗУТ и подзаконовите актове, свързани с прилагането му, по отношение на неговата дейност.
Авторският надзор се осъществява съгласно чл. 162 от ЗУТ по всички части на проектите по време на строителството до окончателно приемане на обекта от възложителя.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
879.41
Končna pogodbena vrednost
875.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: „Декуманус“ ООД
Poštni naslov: район „Одесос“, ул. „Дръзки“ № 12
Kraj: Варна
Poštna številka: 9000
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.