Publications Office of the EU
Irska-Dublin: Storitve vlačilcev - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Irska-Dublin: Storitve vlačilcev

  • Oddano
    01/10/2013
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: IE Éire/Ireland
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
63727100 Storitve vlačilcev
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
180,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

T.23/2012 Towing and Management Service Contract at South Eastern Region for An Garda Siochana.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
180,000.00
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Blackstar Management LTD T/A The Network Recovery Network
Poštni naslov: Silversprings, Lower Kilmacow
Kraj: County Kilkenny
Poštna številka:
Krajina: IRL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.